Hodočašće u Međugorje

OBJAVLJENO:

U večernjim satima 20. listopada 2023. godine uputili smo se na hodočašće u Međugorje. Trenuci molitvenog ozračja u četiri autobusa i naše zajedništvo pripremili su nas za dolazak u svetište naše nebeske Majke. Dani koji su bili pred nama, subota i nedjelja 21. i 22. listopada, otvarali su nam trenutke susreta s Gospodinom po Mariji. Proveli smo ih u zajedničkoj i osobnoj molitvi do Križevca i Podbrda, u sakramentu pomirenja, molitvi krunice i križnoga puta, sudjelovanju na svetoj misi i euharistijskom klanjanju.

U nedjelju smo se, na povratku, zaustavili u Šibeniku kod sv. Nikole Tavelića i subraće u samostanu te smo posjetili šibensku katedralu. Okrijepljeni smo primljenim milostima, osnaženi Marijinim zagovorom i oduševljeni ljepotom koju pružaju ova svetišta.

Skip to content