Marijanski zavjet za Domovinu, Molve – Reka

OBJAVLJENO:

Marijino svetište Molve po četvrti je put kao priključna ruta u dionici od 28 km bilo dio Marijanskog zavjeta za Domovinu. Hodočašće je započelo euharistijskim slavljem koje je predslavio o. Zdravko Tuba, gvardijan i čuvar svetišta, potaknuvši hodočasnike da usmjere svoj pogled prema Mariji koja nas prati na putu kako bismo mogli učiniti ovaj zavjet iz ljubavi prema Gospodinu za blagoslov obitelji i hrvatskog naroda. U ovom hodočasničkom molitvenom hodu od Molva preko Koprivnice do Reke, 27. lipnja 2023., sudjelovalo je oko dvadeset hodočasnika: mladi, obitelji, članovi Vojske Bezgrešne i svi koji su se osjećali spremnima za molitvu, žrtvu, pjesmu, zajedništvo. Zahvaljujemo vlč. Branku Horvatu i župljanima Župe sv. Roka, Koprivnički Bregi i vlč. Davoru Šumandlu i župljanima Župe bl. Alojzija Stepinca, Koprivnica, koji su nas radosno primili i okrijepili na putu! Hvala svima koji su se uključili u ovo hodočašće!

Hodočašće je završilo u Reki radosnim susretom sa hodočasnicima koji su bili na dionici glavne rute Marijanskog zavjeta za Domovinu.

Skip to content