Održana duhovna obnova u Marijinu svetištu

OBJAVLJENO:

U danima molitve za duhovna zvanja u Marijinu svetištu duhovnu obnovu na temu ,,Ljubav i Zlo postoje i bore se za duše” vodio je fra Stjepan Brčina, OFM Conv., 28. i 29. travnja 2023. godine. U duhovnom programu sudjelovali su roditelji prvopričesnika i krizmanika, mladi, obitelji i svi vjernici koji su željeli susresti Boga i doživjeti Njegovu ljubav. Duhovnoj obnovi su se pridružili i predstavnici ekipa koje su sudjelovale na trećem turniru Katoličke malonogometne lige koji je bio u organizaciji Povjerenstva za pastoral mladih Varaždinske biskupije.

Zahvalni Bogu za darovane milosti po zagovoru Majke Božje Molvarske zahvaljujemo fra Stjepanu za uloženi trud i molitvu te bratsko zajedništvo kao i bogoslovima i postulantima na svjedočenju i asistenciji u duhovnom programu.

Skip to content