Marijanski zavjet za Domovinu

OBJAVLJENO:

Marijino svetište Molve po treći je put kao priključna ruta u dionici od 28 km bilo dio Marijanskog zavjeta za Domovinu. U ovom hodočasničkom molitvenom hodu od Molva preko Koprivnice do Reke, 27. lipnja 2022., sudjelovalo je oko četrdeset hodočasnika: mladi, obitelji, članovi Vojske Bezgrešne i svi koji su se osjećali spremnima za molitvu, žrtvu, pjesmu, zajedništvo. Zahvaljujemo svima koji su se uključili u ovo hodočašće te vlč. Davoru Šumandlu i vjernicima Župe bl. Alojzija Stepinca u Koprivnici koji su nas radosno primili i okrijepili na putu.

Hodočašće je započelo jutarnjim euharistijskim slavljem koje je predslavio o. Zdravko za blagoslov Domovine potaknuvši hodočasnike da usmjere svoj pogled prema Mariji koja nas prati na putu kako bismo mogli učiniti ovaj zavjet iz ljubavi prema Gospodinu za blagoslov obitelji i hrvatskog naroda.

Hodočašće je završilo u Reki radosnim susretom sa hodočasnicima koji su bili na dionici glavne rute toga vrelog dana koji nam je Gospodin podario.

Skip to content