Predstavljena knjiga ,,Moj Put Camino”

OBJAVLJENO:

Nakon euharistijskog slavlja o svetkovini Duhova u župnoj je crkvi predstavljena knjiga ,,Moj put Camino”, Irene Kovačić. Autorica knjige svjedočila je o svom hodočasničkom Putu sv. Jakova. Put je to od 800 km zahvalnosti Bogu za primljena mnogobrojna dobra, kako je istaknula autorica.

,,Obožava ovu knjigu! Jednostavno je ono što jest – nježna autobiografija puna svjetla, ljubavi, avanture, obitelji, prijatelja i inspiracije. Vrlo je emotivna i opisuje putovanje od početka do kraja. Camino je jedinstveno iskustvo i putovanje života. Ova Irenina autobiografija dala mi je ogromnu utjehu, nadu i želju da ojačam svoj duhovni odnos s Bogom…”, samo je jedno od mnogih zapisanih dojmova nakom pročitane knjige.

Pozivamo sve vas na Camino Podravina koje će početi u subotu 11.6. 2022. svetom misom u 8.00 sati u crkvi Uznesenja BDM u Marijinu svetištu u Molvama.

Skip to content