Župno hodočašće u Međugorje

OBJAVLJENO:

U večernjim satima 24. rujna 2021. godine uputili smo se na naše župno hodočašće u Međugorje. Na hodočašću su bili vjernici iz naše župe u Molvama i oni koji dolaze u Marijino svetište te vlč. Filip Jakupec i o. Zdravko Tuba. Trenuci molitvenog ozračja u autobusu i naše zajedništvo pripremili su nas za dolazak u svetište naše nebeske Majke. Dani koji su bili pred nama, subota i nedjelja 25. i 26. 9., otvarali su nam trenutke susreta s Gospodinom po Mariji. Proveli smo ih u zajedničkoj i osobnoj molitvi do Križevca i Podbrda, u sakramentu pomirenja, molitvi krunice i križnoga puta, sudjelovanju na svetoj misi i euharistijskom klanjanju.

U nedjelju smo se, na povratku, zaustavili u Crkvi Milosrdnog Isusa u Šurmancima i u Nacionalnom svetištu sv. Josipa u Karlovcu. Okrijepljeni smo primljenim milostima, osnaženi Marijinim zagovorom i oduševljeni ljepotom koju pružaju ova svetišta.

Skip to content