Proslavili smo svetkovinu Tijelova

OBJAVLJENO:

Svetkovina Presvetog Tijela i Krvi Kristove proslavljena je u našoj župi, 3. 6. 2021., svečanim euharistijskim slavljem u 11.00 sati koje je predslavio o. Zdravko Tuba, župnik. Zatim je slijedila Tijelovska procesija u kojoj su sudjelovali i ovogodišnji prvopričesnici i krizmanici. U Repašu je euharistijsko slavlje u 9.30 sati i Tijelovsku procesiju predslavio o. Miroslav Štuban.

Isusu živom i prisutnom poklonili smo se i zahvalili Mu hodom s Njim i za Njim, hodom pred Njim posipajući mirisne latice vidljiva cvijeća i mirisne latice nevidljivih ruža našega srca.

Hvala župljanima koji su se prisutnošću, molitvom za sve naše bolesne, starije, sve župljane i stanovnike našega mjesta te pripremom sjenica uključili u euharistijsko slavlje i Tijelovsku procesiju.

Foto: Danijel Domitrović, Martina gazdek i Vjekoslav Žufika

Skip to content