,,Mater Fatima 2021.” – molili smo u zajedništvu s cijelom Crkvom

OBJAVLJENO:

Kao župna zajednica pridružili smo se, 13. 5. 2021., duhovnom projektu ,,Mater Fatima 2021”. Ovo je treća godina molitve u Gospinim svetištima diljem svijeta (Fatima, 2019., Guadalupe, 2020.) kako bismo bili dionici posvete Bezgrešnom Srcu Marijinu. Domaćin trećeg međunarodnog molitvenog susreta je Nacionalno marijansko svetište Chiquinquira u Kolumbiji. S vjernicima iz 60 zemalja svijeta molili smo za: okončanje pandemije, za oboljele od COVID-a 19, umrle i njihove obitelji; da sveti Josip, Marijin suprug i zaštitnik sveopće Crkve čuva i vodi Crkvu i svećenike; život i obitelj; obraćenje grešnika i naknada za povrede presvetih srdaca Isusa i Marije te mir i slobodu država. Duhovni program započeo je u 17.45 sati molitvom Lauretanskih litanija, slijedila je sveta misa u 18.00 sati koju je predslavio o. Zdravko. Nakon svete mise bilo je euharistijsko klanjanje s molitvom četvrtog otajstva svete krunice, otajstva svjetla te posveta Bezgrešnom Srcu Marijinu.

Neka nas Marija čuva i zagovara, Ona neka nas ispuni pouzdanjem u Njezina Sina Isusa.

Skip to content