S Marijom u novu godinu

OBJAVLJENO:

Svetkovinu Marije Bogorodice i početak nove građanske 2021. godine započeli smo molitvenim programom 31. 12. 2020. u 23.30 sati. Molitvom svete krunice i klanjanjem pred Presvetim oltarskim sakramentom zahvalili smo Bogu za prethodnu godinu i Njegovu blizinu u svim situacijama kroz koje smo prošli i u kojima nas je Djevica Marija čuvala i brinula se za nas. Na kraju ovoga molitvenog programa primili smo blagoslov s Presvetim. Vjerujemo da će nas taj blagoslov pratiti u godini koja je pred nama. Na samu svetkovinu, 1. 1. 2021. godine, od 13.00 sati vozeći autom čudotvorni kip Majke Božje Molvarske obišli smo cijelu Župu Uznesenja BDM stavljajući sve župljanje i stanovnike Općine Molve u zagovor naše nebeske Majke. Neka nas Ona čuva i zagovara!

Skip to content