Završen prvi dio uređenja naše podravske katedrale

OBJAVLJENO:

Predragi vjernici, u mjesecu listopadu radili smo na sanaciji oštećenja koja su nastala tijekom vremena na zvoniku i zidovima te krovištu naše župne crkve. Posao čišćenja od naslaga alga i mahovine izvršila je tvrtka iz Vrbovca, a zaštitu bojom svojim dobrovoljnim radom učinili su Željko i Kata Špoljarić na čemu im od srca zahvaljujem.

Velika hvala Općini Molve, tvrtki Fides II za donaciju materijala za krovište i gosp. Franji Andrašiću u osvjetljenju crkve. Hvala svima koji ste svojim molitvama i dobrovoljnim prilozima do sada pomogli kao i vama koji ćete pomoći kako bi mogli isplatiti troškove obnove. Ovo je lijepa prilika ugraditi sebe u uređenje Božjega doma koji su naši preci s vjerom i djelom u čast Blaženoj Djevici Mariji podigli te ostavili nama u baštini.

Skip to content