Peta u nizu od pet prvih subota u čast Bezgrešnom Srcu Marijinu – 5.9.2020.

OBJAVLJENO:

Proslavili smo, 5. 9. 2020. godine, petu u nizu od pet prvih subota u čast Bezgrešnom Srcu Marijinu. Duhovni program, kod zavjetne kapelice Majke Božje Molvarske, započeo je molitvom krunice u 18.30 sati. Euharistijsko slavlje u 19.00 sati predslavio je o. Zdravko Tuba, župnik, nakon kojega je  bilo euharistijsko klanjanje. S nama u zajedništvu trebali su biti članovi Vojske Bezgrešne Đakovačko-osječke nadbiskupije i Požeške biskupije. U duhovnom programu sudjelovali su vjernici koji su osobno hodočastili u ovo Marijino svetište.

U ovoj petoj suboti zahvalili smo Gospodinu za darovane nam milosti po zagovoru Blažene Djevice Marije. Svoja srca ispunjena zahvalom, molitvom, preporukom onih koje smo donijeli u ovo svetište darovali smo Majci posvećujući se Njezinu Bezgrešnom Srcu. Neka nas Ona čuva i zagovara!

Skip to content