ZAPOČELA JE TRODNEVNICA ZA SVETKOVINU UZNESENJA BDM NA NEBO

OBJAVLJENO:

U našoj župi Uznesenja BDM, 12. 8. 2020., započela je trodnevna priprava za svetkovinu Uznesenja BDM na nebo. Duhovni program u 18.30 sati, kod zavjetne kapelice Majke Božje Molvarske, započeo je molitvom svete krunice. Euharistijsko slavlje u 19.00 sati predslavio je o. Đuro Hontić, gvardijan u Puli, a u koncelebraciji su bili o. Miljenko Hontić, gvardijan u Vinkovcima, o. Željko Paša, DI, i o. Zdravko Tuba, župnik. Nakon euharistijskog slavlja slijedilo je klanjanje. Okupili smo se uz našu Majku u ovoj jubilarnoj godini kada slavimo 550 godina od nastanka čudotvornog kipa Majke Božje Molvarske. U zahvalnosti Gospodinu za darovanu nam Majku utječemo joj se u zagovor zahvalni što nas je toliko godina čuvala i branila u ovom Njezinu podravskom svetištu.

Majko Božja Molvarska, moli za nas!

Skip to content