Naši krizmanici i prvopričesnici

OBJAVLJENO:

U subotu, 18. srpnja 2020., na euharistijskom slavlju u 11.00 sati dvadeset je krizmanika primilo pečat dara Duha Svetoga. Euharistijsko slavlje predslavio je mons. Josip Mrzljak, biskup u miru uz koncelebraciju prečasnog Tomislava,  vlč.  Ljubana Škraba, župnika u Novigradu Podravskom, vlč. Mire Denca, župnika u župi Donji Mosti, o. Đure Hontića, gvardijana u Puli, o. Miroslava Štubana i domaćeg župnika o. Zdravka Tube, dok je za sakrament pomirenja bio na raspolaganju o. Filip Pušić. Biskup Mrzljak svojom je riječju potaknuo krizmanike na otvorenost Duhu Svetome po primjeru Blažene Djevice Marije koja je u svakodnevici života bila pozorna na Njegov glas i djelovanje u skladu s Božjom voljom.

U nedjelju, 19. srpnja 2020., na euharistijskom slavlju u 11.00 sati sakrament Prve svete pričesti primilo je šesnaest prvopričesnika. Molimo im ustrajnost u susretima s Isusom prisutnim u Hostiji.

Majko Božja Molvarska, čuvaj i zagovaraj naše krizmanike i prvopričesnike.

Skip to content