Potpisan Ugovor o izgradnji doma ,,Punina života”

OBJAVLJENO:

Dana 1. srpnja 2020. godine u prisutnosti državnog tajnika gospodina Velimira Žunca, iz Ministarstva regionalnog razvoja, gosp. Ratimira Ljubića, zamjenika župana Koprivničko – križevačke županije, gosp. Zdravka Ivančana, načelnika Općine Molve, gosp. Zdravka Tube, predsjednika Općinskog vijeća Molve potpisan je u Molvama Ugovor o izgradnji doma „Punina života“ (Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte financirane iz europskih strukturnih i investicijskih fondova) projekta za unapređenje socijalne infrastrukture koji je uime Samostana Uznesenja BDM potpisao voditelj projekta o. Zdravko Tuba.

Postavljen temelj ,,Oaze Bezgrešne” – kip Bezgrešne

Dana,  30. lipnja, postavljen je kip Bezgrešne – temelja na kojem će nastajati i počivati Duhovno-pastoralni centar ,,Oaza Bezgrešne”. U okrilju Bezgrešne okupljat će se obitelji, mladi, stariji, bolesni… svi koji u Mariji pronalaze Majku, Zagovornicu, Posrednicu milosti, utjehe, nade… U temelj ,,Oaze Bezgrešne” ugrađena je Čudotvorna medaljica (sa spomen-sličicom Majkom milosrđa) i Terra de Terra Santa donešen iz Svete Zemlje. 

Skip to content