Duhovni projekt ,,Mater Fatima” – Molve

OBJAVLJENO:

Pridružili smo se, u ovom Marijinu svetištu u Molvama, duhovnom projektu ,,Mater Fatima”, u noći s četvrtka (20. 2. 2020.) na petak (21. 2. 2020.).  Od ponoći do 1 sat u zavjetnoj kapelici Majke Božje Molvarske molili smo, zahvaljujući izravnom prijenosu, zajedno s okupljenim vjernicima u Mexicu. Nakon molitve krunice posvetili smo sebe i sve za koje smo molili Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu te primili svečani blagoslov s Presvetim oltarskim sakramentom. Marija je u molitvi okupila župljane, vjernike okolnih župa i hodočasnike iz Koprivnice s vlč. Davorom Sumandlom koji su sa svima okupljenima na molitvu diljem svijeta molili za mira, život, obitelji i svećenike. Zahvalni Bogu za ove milosne molitvene trenutke stavljamo se i dalje u zagovor naše nebeske Majke vjerujući da će na koncu pobijediti Njezino Bezgrešno Srce.

Skip to content