Podravski Božić – žive jaslice

OBJAVLJENO:

Bog se rodio u liku djeteta, u štalici, na slamici, u dubini našega srca… Radujemo se Njegovu rođenju i radost dijelimo jedni s drugima. Tako je bilo i u našoj Župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Molvama. Rođenje Novorođenog Kralja proslavili smo 25. 12. 2019. svečanim euharistijskim slavljima. Posebno je bilo na euharistijskom slavlju u 15.00 sati. Nakon blagoslova djece slijedilo je uprizorenje Isusova rođenja Podravski Božić – žive jaslice. U pripremi i izvedbi sudjelovali su članovi župnih zajednica, mladi, djeca sa svojim učiteljicama, obitelji, tamburaški sastav KUD-a Molve i svim koji su se došli pokloniti rođenom Isusu. Hvala svima koji su sudjelovali u pripremi i uprizorenju živih jaslica svojim talentima i darovanom vremenu. Bogu hvala za dar Spasitelja i Majci Mariji koja je prihvatila Njegov plan spasenja svakog čovjeka!

Skip to content