Dan klanjanja u našoj župi

Euharistijsko klanjanje u našoj župnoj zajednici održano je u ponedjeljak 16. prosinca 2019. godine. Nakon svete mise zornice u 6.00 sati izložen je Presveti oltarski sakrament te smo tijekom cijeloga dana mogli osobno doći pokloniti se Gospodinu i ostati pred Njim u klanjanju i zahvalnosti što je uvijek prisutan među nama. U molitvi su nam bile osobne nakane, ali i sve potrebe naše Varaždinske biskupije i Zagrebačke metropolije. Euharistijsko slavlje u 11.00 sati slavili su svećenici našega dekanata. U 17.00 sati zajedno smo kao župna zajednica bili pred Presvetim te je kao završetak molitvenoga dana slavljena u 18.00 sati sveta misa. Hvala našem prisutnom Gospodinu na ovim trenucima zajedništva s njim.