DAN ZAHVALE ZA PRIMLJENE MILOSTI

OBJAVLJENO:

U našoj Župi Uznesenja Blažene Djevice Marije zahvalili smo Gospodinu, 5. 10. 2019. godine, za primljene milosti po zagovoru Majke Božje. Program je započeo u 17.30 sati meditativnom molitvom svete krunice. Euharistijsko slavlje u 18.00 sati predslavio je o. Zdravko Tuba, župnik. Nakon euharistijskog slavlja slijedilo je klanjanje Isusu prisutnom u Presvetom oltarskom sakramentu. Zahvalili smo Majci za zagovor kod Njezina Sina za darovane nam milosti u ovoj hodočasničkoj 2019. godini, zahvalili smo za milosti primljene u pobožnosti pet prvih subota u čast Bezgrešnog Srca Marijina. Ujedno, s posebnom smo radošću preporučili Mariji đakona o. Antuna Radovanića koji je došavši danas u našu župu započeo svoju pastoralnu praksu i produbljivanje franjevačko-marijanskog života u godini pripreme za svećeništvo. Zahvalni za ovaj dar i primljene milosti stavljamo se i dalje pod Marijinu zaštitu i zagovor.

Skip to content