USKRSNUO JE KRIST, NAŠ GOSPODIN!

OBJAVLJENO:

,,Naš život ne završava pred kamenom jednoga groba, naš život ide dalje s nadom u Krista koji je uskrsnuo upravo iz toga groba. Kao kršćani pozvani smo biti jutarnja straža, koja zna razabrati znakove Uskrsloga, kao što su to učinile žene i učenici koji su pohrlili na grob u zoru prvoga dana u tjednu.” Marija kao prva i savršena učenica i vjernica ovo je najbolje razumjela. ,,U tami koja obavija stvoreni svijet, Ona je ostala sama da drži upaljenim plamen vjere, nadajući se protiv svake nade u Isusovo uskrsnuće.” Riječi su ovo našega pape Franje koji nas upućuje Onoj u čijem okrilju živimo kao vjernici župe i Marijina svetišta ovdje u Molvama.

Prepoznajući s Njom Uskrslog, Svjetlo i Nadu uskrsnog jutra želimo vam dragi župljani, prijatelji i hodočasnici SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

vaši svećenici

o. Miroslav Štuban i o. Zdravko Tuba

Skip to content