PREDANIM RADOM DO USPJEHA

OBJAVLJENO:

Malonogometna ekipa naše Župe Uznesenja BDM na trećem i posljednjem KMNT osvojila je prvo mjesto. Svojim ustrajnim radom na sebi, stjecanjem tjelesne snage u igranju nogometa te jačanjem duha u susretima i katehezama posvjedočila nam je ovim uspjehom kako se do cilja može doći oslanjajući se na Gospodinovu blizinu i zagovor Njegove Majke. Oni nas kroz život vode i prate da možemo uvijek ići naprijed gradeći zajedništvo jedni s drugima. Našim mladima od srca čestitamo jer su kroz sve utakmice pokazali dostojanstvo igre i ljepotu zajedništva te osvojili i nagradu za fair-play igru. Pročitati o njima možete više na stranici

https://mladi.biskupija-varazdinska.hr/aktivnosti/najave/malonogometne-ekipe-zupa-uznesenja-bdm-molve-i-uzvisenja-sv-kriza-vratisinec-predstavnici-nase-biskupije-na-nacionalnoj-zavrsnici-u-nasoj-biskupiji/10559

Skip to content