HODOČAŠĆE ŽUPE MOLVE U LUDBREG

OBJAVLJENO:

Župno hodočašće u svetište Predragocjene Krvi Kristove

U subotu 1. rujna 2018. hodočastili smo u svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbreg. Put od Molva do Ludbrega bio je ispunjen trenucima zajedništva u autobusu i pripreme za hodočasnički dan. U otajstvo Spasiteljeve darovanosti spasenja svakome od nas uveo nas je naš župnik o. Zdravko Tuba. Približio nam je vrijednost darovana Kristova života i prolivene Njegove predragocjene Krvi za svakoga od nas. Bili su to trenuci novih spoznaja o sakramentu sv. ispovijedi i vrijednosti primanja sv. pričesti u svakoj svetoj misi. Ovako pripremljeni pristupili su mnogi od nas sakramentu sv. ispovijedi. Zajedno smo sudjelovali u  10.30 sati u procesiji do zavjetne kapelice i na euharistijskom slavlju koje je u 11,00 sati predslavio mons. Josip Mrzljak, varaždinski biskup.

Povratak našim kućama i vrijeme vožnje do njih iskoristili smo za zahvalu Gospodinu za primljene milosti i za međusobno obogaćivanje proživljenim trenucima i dobivenim milostima toga dana. Bogu hvala na darovanom hodočašću i svima koji su u njemu sudjelovali!

Skip to content