TIJELOVO

OBJAVLJENO:

Svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove proslavili smo u Molvama svečanom svetom misom koju je predslavio župnik fra Filip Musa, a nakon euharistijskog slavlja Presveti Oltarski Sakrament pronijeli smo u procesiji crkvenim brijegom na sve četiri strane kako bi Isus Krist, prisutan u bijeloj hostiji, blagoslovio cijelu našu župu. Zahvaljujemo svima koji su svojim sudjelovanjem omogućili da ovu svetkovinu proslavimo na najljepši način – čitačima, zboru, nosačima neba-baldahima,  ministrantima, ovogodišnjim prvopričesnicima u bjelini, svima onima koji su pripremili i ukrasili četiri sjenice i svim ostalim vjernicima na nazočnosti. Svetkovinu Tijelova svojim je fotografijama zabilježio Matija Kolar, kojem ovim putem i zahvaljujemo, a fotografije možete pogledati u nastavku. (fra Filip Pušić)

Skip to content