PRVA PRIČEST

OBJAVLJENO:

Nakon višemjesečne vjeronaučne priprave i osobne Ispovijedi, 22 kandidata za sakrament Euharistije pristupilo je po prvi puta Stolu Gospodnjem.

Nakon procesijskog ulaska u župnu crkvu, svečanu Svetu misu predslavio je župnik fra Filip Musa koji je „mladim prijateljima“ i svim nazočnim vjernicima, uputio riječi dobrodošlice, poticaja, obavijesti i zahvale.

Ovo slavlje su na poseban način animirali i sami prvopričesnici svojim recitacijama, pjesmom, ali i samim čitanjem Božje riječi i molitve vjernika.

Poslije završnog blagoslova, uslijedila je podjela Uspomena Prve Pričesti i prigodnih darova te zajedničko fotografiranje.

Molimo i dalje za naše prvopričesnike, da ih Gospodin blagoslovi i čuva, kako bi mogli i dalje svjedočiti i naviještati Isusa Krista i hraniti se njegovim tijelom i krvlju te tako postignu vječni život u njegovu kraljevstvu.

Skip to content