PREDSTAVLJANJE PRVOPRIČESNIKA

OBJAVLJENO:

Na prvu nedjelju došašća u našoj župnoj crkvi imali smo predstavljanje kandidata za primanje sakramenta prve svete pričesti. Predstavljeno ih  je 21 koje će primiti svetu priričest  u Molvama.  Svetu misu predslavio je fra Filip Musa, župnik, a ujedno i njihov kateheta.  Prvopričesnici su se predstavili prigodnim programom kojeg je uredila vjeroučiteljica Ivana Seleš.

Naše kandidate za prvu svetu pričest preporučamo u moltve, da se u ovoj liturgijskoj godini dostojno pripreme za ovaj sakrament.

NAŠI PRVOPRIČESNICI:

Borozan, Laura

Čerepinko, Klara

Gašparić, Nikola

Hontić, Leo

Horvat, Kruno

Ivančan, Doroteja

Jagar, Marija

Jaković, Sara

Lončar, Domenika

Lončar, Rea

Matovina, Ines

Mehkek-Dorić, Lana

Mihaljić, Lorena

Ormanec, Anja

Popec, Lora

Preksavec, Lovro

Radman, David

Rukavina, Tea

Špoljarić, Emil

Varaždinec, Lea

Vincek, Josip

Skip to content