TIJELOVO

Danas smo u našoj župi proslavili svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove – Tijelovo. Svetu misu predslavio je molvarski župnik fra Filip Musa. Nakon svete mise uslijedila je procesija sa Presvetim Oltarskim Sakramentom. Na četiri postaje izvan crkve Presveto se zaustavilo kako bi se moglo moliti i častiti Oltarski Sakrament te kako bi Krist blagoslovio cijelo mjesto svojom prisutnošću, na sve četiri strane svijeta.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli nositi “nebo” iznad Presvetog, svima onima koji su uložili svoj trud i vrijeme kako bi uredili sjenice da budu dostojne onoga koga primaju te svima onima koji su na bilo koji način pridonijeli da ova svetkovina uistinu bude hrana za tijelo i dušu.