RADIONICA

OBJAVLJENO:

Ovih dana mjesno bratsvo Franjevačkog Svjetovnog Reda u suradnji sa župskim Caritasom organizirali su radionicu. Na ovu domišljatu i plemenitu akciju odazvao se lijepi broj djece od drugog do četvrtog razreda. Ono što posebno veseli da su se i neki roditelji djece odazvali kao i učiteljica Čeripinko. Svi su oni skupa sa sestrama FSR-a s puno mara izrađivali čestitke i ukrase za Božić. Popodne je proteklo u vedrom i živom i radnom  raspoloženju. Djeca su pokazala veliki interes a i svoju domišljatost u kreativnosti. Zahvaljujemo svima na odazivu i sudjelovanju napose ministrici FSR-a u Molvama s. Antoniji Kokša, koja je idejna začetnica  ove inicijative. Radovi će biti izloženi u župnoj crkvi “ispod kora” prve i druge advenske nedjelje. Njihove čestitke i ukrase možete kupiti po simboličnoj cijeni, a prikupljena srestva bit će namijenjena župnom Caritasu  za najpotrebnije u našoj župi.

Skip to content