POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

OBJAVLJENO:

U ponedjeljak 5. rujna započela je nova školska godina sa zazivom Duha Svetoga u župskoj crkvi Uznesenja BDM u Molvama. Djeca naše škole, okupila su se u crkvi s kupa sa svojim učiteljima i ravnateljem te se preporučili Duhu Svetom da ih prati kroz ovu novu školsku godinu. Sv. Misu je predvodio i prigodnu riječ uputio fra Zlatko Vlahek.

Našim učenicima želimo dobar početak napominjući: dobar početak pola je svršetka. Našim učiteljima želimo puno strpljivosti i predanosti u svom odgovornom radu. Bez dobrih učitelja nema dobrih ljudi, roditelja, političara, nema dobrih liječnika, graditelja, svećenika. Našim učiteljima želim svijest odgovornosti, jer o njima ovisi naša budućnost, jer jučerašnja djeca danas su odgovorni ljudi, odgovorni roditelji, a današnja djeca sutra su  odgovorni ljudi i roditelji.

 

Skip to content