FRA TOMISLAV CVETKO ODLAZI U MISIJE

OBJAVLJENO:

Član naše samostanfra tomislav cvetkoske i župske zajednice fra Tomislav Cvetko odlazi u misije odmah nakon Velike Gospe. Zahvalni smo fra Tomislavu za sve dobro što je učinio za našu zajednicu kroz proteklu pastoralnu godinu. Fra Tomislav nas je zasigurno obogatio svojim vedrim duhom i franjevačkom jednostavnošću i skromnošću. Zahvaljujemo mu  za svaki trenutak njegova svećeničkog i redovničkog služenja Bogu i njegovoj Crkvi. Želimo da ga prožme svijest,  i u misijama,  da je Božji svećenik puna 24 sata na dan. Ako mu nitko ne oda priznanje za njegovo odano služenje Crkvi, Bogu i rodu, neka bude osnažen Božjom prisutnošću i neka  moli Oca  nebeskoga da mu on uzvrati u tajnosti njegova bića. Neka bude ustrajan na svome svećeničkom, redovničkom i misijskom putu. Na njemu ne može biti sam. Potrebna mu je Božja pomoć.

Bože, molimo te za novog misionara naše Crkve, blagoslovi ga svojom božanskom snagom i dobrotom, pod okriljem zaštitnice i majke naše Blažene Djevice Marije Molvarske.

Skip to content