KRIZMA 2016.

OBJAVLJENO:

U subotu 14. svibnja, u našoj župi, bila je krizma. Lijepi broj naših mladih  primilo je sakramenat sv. potvrde (24). Sakramenat kršćanske punoljetnosti podjelio je mons. Antun Perčić. Krizmanici su, predvođeni krizmateljem i koncelebratima, svečanom procesijom došli do oltara Na početku mise krezmatelja su pozdravili krizmanici Mateo Cenkovčan riječju a Sofija Paša cvijećem. Kroz  cijeli obred krizmanici su bili aktivni i dokazali da su dostojni primiti  sakramenat svete potvrde. Nakon homilije koju je izrekao krizmatelj i samog čina podjele sakramenta, uslijedila je molitva vjernika koju su radosno izrekli sami krizmanici. Na koncu mise, krizmanicima je sadržajno i nadahnuto  u ime roditelja, čestitala gospođa Mirela Paša. Našim krizmanicima čestitamo i u molitve preporučamo. Župska kateheza završava s našim hodočašćem ua Mariju Bistricu i Ludbreg 28. svibnja 2016.

 

Skip to content