PRVOPRIČESNICI 2016.

OBJAVLJENO:

U nedjelju 1. svibnja 2016. u našoj župi bila je PRVA SVETA PRIČEST za 16 naših prvopričesnika. Kroz cijelu godinu smo se pripremali za ovaj događaj. Najsadržajniji dio pripreme bila je sadržajna trodnevnica. Na uočnicu Prve Svete Pričesti bila je i prva sveta ispovijed za prvopričesničke kandidate. U našoj župnoj crkvi bilo je, doista, svečano, lijepo i sadržajno. Iako nije bilo lijepo vrijeme sve je proteklo u slavljeničkom duhu. Dokaz da se prava radost ne uvijetuje izvanjskim okolnostima nego da  proizlazi iz srca. Našim prvopričesnicima čestitamo.

NAŠI PRVOPRIČESNICI:

 1. TIHANA BALOGOVIĆ
 2. JAKOV EREIZ
 3. PIA FUKS
 4. MATEJ GAŠPARIĆ
 5. PATRIK GAZDEK
 6. LEA HUĐEK
 7. VIKTOR JAKOVIĆ
 8. JOSIP KOKŠA
 9. TEO KOLAR
 10. MARKO MARTINČEVIĆ LUCIJA RADMA
 11. DARIJA RUKAVINA
 12.  LIDIJA ŠPOLJARIĆ
 13. FILIP VEDRIŠ
 14. VERONIKA ŽUFIKA
 15. KARLO ŽUFIKA

 

Skip to content