NOVA UPRAVA MJESNOG BRATSTVA OFS-MOLVE

OBJAVLJENO:

Izborni kapitul mjesnog Bratstva Molve održan je u subotu  13. veljače 2016. godine.  Izbornom kapitulu predsjdala je područna ministrica s. Branka Černugelj, uz nazočnost područnog duhovnog asistenta fra Tomislava Glavnika i s. Hilde Švarcmajer područne tajnice. Članove Područnog vijeća pozdravio je fra Filip Musa, mjesni duhovni asistent i mjesna ministrica sestra Ana Paša. S. Branka Černgelj pozdravila je sve prisutne i uputila nekoliko poticajnih riječi. Pozdrave su uputili i fra Tomislav Glavnik i s. Hilda Švarcmajer. Poslije toga uslijedio je izborni dio Kapitula: Za novu ministricu izabrana je s. Antonija Kokša, za doministricu izabrana je: s. Ivana Vincek, za tajnicu izabrana je s. Vesna Premec, za blagajnicu reizabrana je: s. Doroteja Pošta, za magistru (povjerenica za formaciju) izabrana je: s. Katica Hontić.

Nakon položene zakletve novoizabranih članica uslijedilo je zajedničko  fotografiranje i druženje uz tortu i kolače koje su pripremile sestre našeg mjesnog Bratstva.

Novoizabranoj upravi Mjesnog bratstva OFS-Molve, ČESTITAMO!

Skip to content