Turnir limača sveti Josip Radnik u Sisku

OBJAVLJENO:

Već jedanaestu godinu za redom, tradicionalno početkom svibnja, povodom dana sisačke župe Sv. Josipa Radnika u kojoj pastoralno djeluju naši fratri, bio je organiziran Turnir limača sveti Josip Radnik a na kojemu su, uz pratnju fra Matije Antuna Mandića te gosp. Dragutina Kokše i gosp. Tomislava Kolarića, sudjelovali i naši limači NK Mladosti Molve. Ove godine prijavio se do sada rekordan broj ekipa, njih dvadeset i četiri iz čak pet hrvatskih županija (Sisačko-moslavačka, Primorsko-goranska, Karlovačka, Zagrebačka i Koprivničko-križevačka županija). Svrha ovog turnira nije isključivo sportsko natjecanje, već druženje vršnjaka i sklapanje novih prijateljstava. Po dolasku u Sisak uputili smo se u župnu crkvu gdje se služila sveta misa. Nakon mise krenuli smo u razgledavanje grada uz stručno vodstvo fra Matije Antuna. Poslije podne uslijedilo je naše sportsko nadmetanje što rezultatski nije bilo baš najuspiješnije jer smo dvije utakmice izgubili a jednu odigrali neriješeno. No usprkos tome to je bio jedan lijep i ugodan dan za druženje na sportsko-vjerskom polju. Zhvaljujemo se domaćinima na gostoprinstvu i jer su nam svakoga trenutka bili pri ruci te se posebno zahvaljujemo ravnatelju OŠ Molve gosp. Jakoviću koji nam je omogućio školski kombi i vozaća. Boje molvarske Mladosti zastupali su: Dejan Kunštek,Josip Tuba,Filip Ivančan, Karlo Jakovič, Mihael Vincek, Karlo Radman,Stafan Kiš, Martin Piskor, Patrik Gazdek,Lovro Bencek, Jakov Cenkovčan,David Vindić i trener Drago Kokša.

Skip to content