MARIJA FEST

OBJAVLJENO:

Svake godine  u ovaj listopadski vikend naša župa oživi. Naime, dolazi nam mladež iz različitih krajeva Lijepe Naše. Ali to je raspjevana mladež. Doista zaslužuju jedan veliki : HVALA! Hvala za pjesmu, za radost, za mladost za ljubav. Nama treba njihova  ljubav. Ona nas pomlađuje, ona nas jača,   ona daje smisao našemu životu. Ona nas podupire u umornom hodu, u našim istrošenim snagama. Zbog toga im HVALA.

Sv. Augustin kaže: “Tko pjeva dvojstruko moli”, ali i dodaje: “Kad pjevaš pjevaj dobro”. To daje smisao i ljepotu ovom festivalu. Nije važno prvo,drugo ili treće mjesto. Važno je : tko će Boga više i bolje slaviti. I zbog toga im: HVALA!

U svakom slučaju, Marija Fest je postao zvučnik koji prenosi glas: da se ovdje Boga moli i na poseban način Boga pjsmom slavi.

Skip to content