SVETA POTVRDA

OBJAVLJENO:

 

DSC_0848U subotu, 10. svibnja 2014. u našoj župi podijeljen je sakrament Svete Potvrde, što ga je primilo 25 krizmanika. Biskupski delegat i krizmatelj bio je preč Anđelko Košćak, rektor zagrebačke bogoslovije, a ujedno svećenik Varaždinske biskupije. U svetom misnom slavlju koncelebrirali su o. Željko Paša D.I. i o. Tomislav Glavnik, župnik. Liturgijsko pjevanje predvodio je župni zbor. Krizmanike je na sakrament Svete Potvrde u župi pripremala vjeroučiteljica Dijana Vujević.

Ovogodišnji krizmanici:

Ana – Marija Jaković

Antonija Đuraj

David Halaček

Denis Kiš

Ivan Lončar

Ivan Peić

Josip Pavešić

Lana Prečko

Ljiljana Cenkovčan

Lucija Posavec

Magdalena Premec

Marija Vincek

Mario Crnjaković

Marko Kopričanec

Marko Vedriš

Martina Volarić

Mateja Ivančan

Mateja Varga

Matija Kolar

Michael Huđek

Mihael Feletar

Patrik Lodeta

Petra Kolarić

Renata Horvat

Željko Lodeta

Skip to content