USPJEŠNA SURADNJA NA PROMOCIJI MARIJANSKOGA SVETIŠTA

OBJAVLJENO:

Nakon prošlogodišnjeg dogovora naše Župe i Hotela Picok iz Đurđevca oko zajedničkog nastupanja na području Republike Hrvatske, a u vidu promocije Marijanskog svetišta u Molvama, te Hotela Picok iz Đurđevca, plodovi zajedničkog rada su očiti. Obavijest i promotivna ponuda je poslana na 330 udruga. Za sada je povratna informacija i interes više nego zadovoljavajući.

U proteklih mjesec dana samo u ovom aranžmanu u Molve je pristiglo 5 hodočasničkih skupina s po 50 osoba, a predbilježbe su primljene do kraja lipnja, koje uključuju do tri skupine tjedno.

Jednodnevni ili vikend posjet organiziranih skupina uključuje dolazak u Đurđevac s prigodnom prezentacijom u Hotelu Picok, ručak, obilazak Molvi (župna crkva i zavjetna kapela) uz stručno vođenje od strane župnog osoblja, povratak u hotel na organizirani program (wellness ili zabavni sadržaj), te povratak kući.

Ovo je do sada prvi sustavni pristup hodočasničkoj/turističkoj ponudi, koji budući da je osmišljen donosi pozitivne rezultate.

Skip to content