POČELO EMITIRANJE Laudato internetske TV

OBJAVLJENO:

Prijenosi na Laudato internetskoj TV započeli su na značajan dan u Crkvi – Pepelnicu! U danu kojim započinje četrdesetodnevni korizmeni hod do Uskrsa, vidimo simboličku utemeljenost početka nove staze našeg medijskog puta. Pritom se ne zaustavljamo na pepelu kao znaku ljudske prolaznosti. Dapače, podsjeća nas kako je Bog u čovjeka, krhkog poput praha, udahnuo svoj Dah života, velikodušno ga i milosrdno prateći, podižući ga k sebi po otvaranju ljudskog srca. Tom životvornom duhu, bez kojega je svako ljudsko nastojanje nedostatno, zahvaljujemo za dar novog projekta po kojem postajemo još bliži Petrovom nasljedniku u njegovim susretima s ljudima iz cijelog svijeta.

Neka nam cijeli projekt Laudato TV bude svima na srcu. Molimo se da nam Gospodin podari svoj blagoslov i snagu da Njegovu dobrotu širimo i svjedočimo jedni drugima.

Preporučamo našu televiziju i sve koji su već uključeni u ovaj projekt u molitve, tako da se svi možemo osjećati dijelom ovog divnog Božjeg djela.
Jer molitva čini čudesa… To smo se toliko puta osvjedočili..

OPĆA AUDIJENCIJA PAPE FRANJE (Pepelnica, 2014.)

Skip to content