ZAVRŠIO GODIŠNJI POSJET OBITELJIMA

OBJAVLJENO:

S 31. prosincem 2013. godine završio je božićni posjet svećenika obiteljima.

Kroz šest dana, koliko je trajao posjet obiteljima, posjetili smo 565 obitelji/domaćinstava i susreli se skoro sa svim župljanima. U Molvama (Molve, Gabajeva Greda, Molve Ledine, Molve Grede, Gornja Šuma) posjetili smo 447 obitelji, a u Repašu 118 obitelji.

Iako na nekoliko mjesta nismo naišli na spremnost za susretom i zajedničkom molitvom, u svim ostalim obiteljima osjetili smo srdačnost, prijateljstvo, kršćansko zajedništvo. Zahvaljujemo obiteljima, koje su spremno i rado dočekale svoje svećenike u pratnji ministranata i suradnika. Hvala vam!

Za vrijeme posjeta, obitelji su  po svojim mogućnostima, odvojile novčani dar za potrebe Crkve. Kao i svih prijašnjih godina, sve što je sakupljeno ići se za godišnje potrebe Crkve, održavanja crkvenih objekata i režija, kao i pomoći potrebnima. Hvala i na toj financijskoj pomoći i daru. Svima je poznato da se naša župa uzdržava darovima svojih vjernika. S tom praksom nastavljamo i dalje i preporučamo suosjećanje s župnim potrebama.

Hvala još jednom svima i sve neka blagoslovi Svemogući Bog, a svojim zagovorom neka vas prati Nebeska Majka Marija!

 

O. Tomislav Glavnik, župnik

Skip to content