NOVA PROMETNA I TURISTIČKA SIGNALIZACIJA

OBJAVLJENO:

Nakon trogodišnjeg nastojanja postavljena je nova prometna i turistička signalizacija, koja će od sada hodočasnicima olakšavati dolazak u Molve. Nakon dugog čekanja i uz vlastiti angažnam uspjelo se u postavljanju prometnih znakova s indikacijom mjesta Molve.

Znakovi se nalaze u Šemovcima, Virju, Peterancu, te na državnim cestama (Koprivnica – Đurđevac, te Bjelovar – Đurđevac). U posljednjem koraku pred realizaciju i postavljanje pomogli su nam: Cestarija Đurđevac i g. Stjepan Dragica, Općina Virje, Općina Molve, Gratit d.o.o. iz Virja. Od srca svima hvala što su Molve “napokon našle mjesto” na prometnoj karti Sjeverozapadne Hrvatske.

Župa Molve je u vidu širenja značaja Marijanskog prošteništa učinila nemale korake u medijskoj promidžbi. Župa će i nadalje biti medijski prisutna i aktivna, kako bi što veći broj vjernika i putnika namjernika odlučio upoznati i posjetiti Molvarsku župnu crkvu i Marijansko proštenište.

Skip to content