ODABRANI SUDIONICI 11. MARIJA FESTA

OBJAVLJENO:

Ovogodišnji, 11. festival marijanskih pjesama “Marija fest 2013.” održat će se u nedjelju 13. listopada u Molvama u organizaciji Nacionalnog centra Udruge Vojske Bezgrešne, Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, župe Uznesenja Blažene Djevice Marije i Galerije hrvatske sakralne umjetnosti Laudato. Pokrovitelji Marija festa su Varaždinska biskupija i Hrvatska provincija sv. Jeronima franjevaca konventualaca.
Na festivalu će nastupiti deset izvođača koji će izvesti po jednu novu skladbu, te jednu ranije izvođenu u dogovoru s organizatorom. Sudionici Marija festa su Čedo Antolić i zbor Hrid (Zagreb), Apostoli mira (Mađarevo), VIS Izidor (Split), VS Matheus (Bizovac), Mihovil (Split), VIS Proroci (Subotica), Ivo Šeparović (Zagreb), Maja Tadić (Rijeka), Davor Terzić (Rovinj), te Ljubo Vuković i klapa Levanda (Zagreb).

Skip to content