OČITOVANJE ŽUPNOG UREDA GLEDE NAPISA O ČIŠĆENJU CRKVENOGA BRIJEGA

OBJAVLJENO:

Na jednom Facebook profilu objavljena je vijest u kojoj se spominje čišćenje crkvenoga brijega od strane župnika i ministranata, a izriče kritika na rad “Selskog komunalnog društva” Općine Molve.

Župni ured ovom prilikom želi reći da su ministranti zajedno sa župnikom rado i dobrovoljno očistili dio brijega, koji nije u vlasništvu Župe, kao i susjednih parcela, imajući na umu da žele uljepšati okoliš župne crkve, koji na blagdan Velike Gospe ugošćuje veći broj vjernika iz same molvarske župe i okolice.

Župni ured se ograđuje od svakog komentara i kritike na rad Komunalnog poduzeća, budući da isti, predano uređuju okoliš Župne crkve i kapelice Majke Božje, kao i groblje, koji su u vlasništvu Župe Uznesenja Blažene Djevice Marije, i ovom prilikom zahvaljuje svim djelatnicima na trudu i radu.

Skip to content