DOJMOVI S HODOČAŠĆA U SVETOJ ZEMLJI

OBJAVLJENO:


Župnik o. Tomislav Glavnik vodio je u Svetu Zemlju veću grupu hodočasnika pristiglu iz Hrvatske katoličke misije iz Innsbrucka u Austriji zajedno s njihovim župnikom-misonarom vlč. Mariom Oršolićem. Za vrijeme sedmodnevnog hodočašća posjetili su sva bitna mjesta hodočasničkog puta (Nazaret, Betlehem, Jeruzalem, Cezareju Primorsku, Ain Karem, Kanu Galilejsku, Kafarnaum…) Hodočasnicima iz Innsbrucka pridružio se i mons. Franjo Komarica sa svojim bogoslovima i đakonima. U kršćanskom bratsko-sestrinskom ozračju. prožetom molitvom za osobne potrebe i potrebe svih onih, koji su se preporučili u molitvu hodili smo Isusovim stopama i razmatrali nad Svetim pismom. Na poseban način smo molili u nedjelju, 7. travnja 2013. za naše ovogodišnje prvopričesnike i preporučili ih Majci Božjoj, Kraljici Svete Zemlje.
Hodočasnici su se zadovoljni vratili svojim kućama i obećali ponovno poći u Svetu Zemlju!

Skip to content