MLADI ZBORAŠI I MINISTRANTI U ZAGREBU

OBJAVLJENO:

 

U srijedu, 2. siječnja 2013. mladi iz zbora mladih i stariji ministranti zajedno sa župnikom o Tomislavom bili su u posjetu Zagrebu. Posjetili smo uži centar Zagreba, zagrebačku katedralu i upoznali se s njezinom poviješću. Posebno smo se zaustavili kod biste (poprsja) nadbiskupa i kardinala Haulika, koji je odobrio gradnju naše župne crkve u Molvama. Župna crkva u Molvama ove godine slavi 150.-tu obljetnicu izgradnje. Nakon Katedrale obišli smo jaslice pred katedralom, franjevačku crkvu na Kaptolu i Opatovinu, te prošetali Tkalčićevom ulicom.

Posjet Zagrebu završili smo zajedničkim odlaskom u kino.

Hvala svima koji su nam omogući odlazak u Zagreb, a posebno g. Branku Ormancu, vlsniku “Podravine Express Tours-a”, koji je darovao autobusni prijevoz!

Skip to content