POČETAK UREĐIVANJA ŽUPNE CRKVE ZA BOŽIĆ

OBJAVLJENO:

Danas, 17. prosinca 2012. počeli smo s uređivanjem župne crkve za Božić i blagdane. Prvo je trebalo odrezati jelke, koje su velikodušni župljani namijenili za božićno uređenje. Spretan tim (Ivica Tuba, Marko Hontić, Martin Hontić, Nikola Lončar i župnik o. Tomislav) “srušili su i dopremili” više jelki. Kod crkve čekao je drugi tim (Luka Posavec, Ivan Posavec, Damir Jaković, Željko Franjo, Josip Gregurić) za postavljanje jelki u crkvu i njihovu elektrifikaciju. S. Valentina, s. Lidija, Ivana Vincek i Marija Popec revno su uređivale i čistile crkvu od ostataka grančica i iglica. Crkva je bila spremna i očišćena nakon nepunih 3,5 sata efektivnog posla. Slijedi postavljanje skele, postolja i kulisa jaslica od srijede. Autor ovogodišnjih jaslica bit će g. Ivica Tuba.

Skip to content