Predstavljeni budući krizmanici

OBJAVLJENO:

U 2. nedjelju došašća, 4. prosinca 2011. predstavljeni su budući krizmanici naše. Na svetoj misi okupili su se i roditelji i rodbina naših krizmanika. Samo predstavljanje pripremila je vjeroučiteljica Dijana Vujević. Župnik je u homiliji pozvao cijelu župnu zajednicu na molitvu za krizmanike, kako bi priprava na sakrament svete potvrde bila dobra, a oni sami otvoreni poticaju Duha Svetoga. Sve zajedno župnik je pozvao da poput sv. Ivana Krstitelja priprave put Gospodinu. Pripraviti put znači: urediti svoj osobni odnos s Bogom (molitva, ispovijed, meditacija) ali i odnose s bližnjima (praštanje, prihvaćanje drugih, angažman za opće dobro). Došašće je za tu pripremu savršeno vrijeme. Krizmanici se pripremaju u dvije katehetske skupine (Molve i Repaš), no podjeljivanje sakramenta svete potvrde ili krizme bit će 19. svibnja 2012. u župnoj crkvi u Molvama. Kandidati za sakramenat svete potvrde:

ANA FRANČIĆ, ANA KOLARIĆ, ANTONIO FRANJO, DARIO HALAČEK, DIANA KIŠ, DOMINIK CUZEK, DORA JAKOVIĆ, IVAN DOLENEC, IVANA KOKŠA, JELENA VUJKOVIĆ, JELENA ŽUFIKA, JOSIPA POPEC, KARLO VARGA, KRUNO CENKOVČAN, LEA TOT, LORENA RUMEK, MAJA VEDRIŠ, MARIJA PAVEŠIĆ, MARTINA IŠTVAN, MATIJA VINCEK, PATRIK JAGAR, PETRA CENKOVČAN, STJEPAN LONČAR, TOMISLAV IVANČAN, VALENTIN ŠANJIĆ, VALENTINA GAZDEK, VALENTINA MIHALJIĆ

Skip to content