Predstavljanje prvopričesnika

OBJAVLJENO:

Na 1. nedjelju došašća, 27. studenoga 2011. u našoj župi predstavljeni su novi prvopričesnici. Prvopričesničko slavlje će biti na bijelu nedjelju, 15. travnja 2012. U župi djeluju dvije katehetske skupine prvopričesnika: jedna u Molvama (22 prvopričesnika), a druga u filijali Repaš (6 prvopričesnika). Iako se odvojeno pripremamo, slavlje Prve pričesti bit će zajedničko slavlje cijele župne zajednice u župnoj crkvi. Predstavljanje molvarskih prvopričesnika u župnoj crkvi predvodio je o. Tomislav Glavnik, a repaških o. Filip Musa u Repašu. Prvopričesnike je pripremila njihova vjeroučiteljica Dijana Vujević. Na misama su se okupili i roditelj, te rodbina naših prvopričesnika.

Prvopričesnici MOLVE: PATRICIJA POPEC, ALEN FILIPOVIĆ, LEA VRŠIĆ, HELENA VINCEK, ANTONIO GAZDEK, ARIJANA JAKOVIĆ, RICHARD PETI, ANTONIJO KIŠ, ELA JAKOVIĆ, MARTA KOPRIČANEC, PETRA TUBA, SABRINA IVANČAN, KREŠIMIR HONTIĆ, ANTONELA ORMANEC, ENA HALAČEK, PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MATEJA ĐURAJ, LOVRO PEJIĆ, ADRIJANA GREGURIĆ, MARIJA-ELENA KOLARIĆ, MATEO DOLENEC, KREŠO ORŠOŠ,

Prvopričesnici REPAŠ: PETRA IVANČAN, JOSIP CENKOVČAN, MIHAELA FRANČIĆ, PETRA ŠPOLJARIĆ-ĐUKIN, MATIJA IMBRIOVČAN, KARLA KRZNARIĆ, DAVOR DOLENEC

Skip to content