POPRAVAK CRKVENOG SATA

OBJAVLJENO:

U ponedjeljak 9. kolovoza 2010. nakon višemjesečnog kvara popravljen je sat na zvoniku župne crkve.

Zahvaljujući župnom vijećniku g. Josipu Cenkovčanu, koji je organizirao dolazak vatrogasne dizalice moglo se započeti s popravkom sata. Ispred Javne vatrogasne postrojbe Grada Koprivnice na uviđaj prije same intervencije je došao zapovjednik g. Slavko Tucaković. U 9 sati stiglo je potom i vatrogasno vozilo s dizalicom od 30 metara. Vatrogasac-vozač g. Vlado Kovaček je poslužujući vatrogasno vozilo i pripadajuće ljestve s košarom omogućio djelatnicima firme Elektro Bosilj iz Novog Marofa popravak crkvenog sata. Nakon popravka kratkim zvonjenjem sva četiri zvona župljanima je nagovješteno da “vura dela”.

Ovom prilikom Župa zahvaljuje svima na trudu i vremenu uloženom oko popravka sata! Bog plati!

Skip to content