PROVINCIJSKI SUSRET MINISTRANATA

U našoj Župi Uznesenja BDM u Molvama održat će se provincijski susret ministranata iz župa i samostana Hrvatske provincije sv. Jeronima franjevaca konventualaca, 25. svibnja 2019. godine, s početkom u 10.00 sati. Susret organizira Centar za promicanje duhovnih zvanja OFMConv., a prijave su obavezne. Za sve informacije možete se obratiti organizatoru susreta na mail stjepan.brcina@gmail.com ili 098 197 33 18.

Za ministrante je ovo važan i poseban trenutak u kojem mogu ojačati svoju vjeru i poslanje kroz ministrantsko služenje, osnažiti svoje zajedništvo i međusobnu povezanost te se otvoriti Gospodinovu pozivu koji im upućuje. Sve ministrante koji poslužuju kod oltara u našim župnim crkvama i samostanima preporučamo zagovoru nebeske Majke i u vaše molitve kako bi se otvorena srca uključili u ovu duhovnu obnovu.