POBOŽNOST PET PRVIH SUBOTA U ČAST BEZGREŠNOG SRCA MARIJINA

U našoj je župi, 4. 5. 2019., započela pobožnost pet prvih subota u čast Bezgrešnog Srca Marijina. Euharistijsko slavlje u 20.00 sati predslavio je župnik o. Zdravko Tuba, a propovijedao je o. Stjepan Brčina.  Euharistiju i večernji duhovni program animirali su mladi iz Župe sv. Antuna Padovanskog iz Zagreba. Pobožnosti pet prvih subota pridružili su se i drugi hodočasnici koji su došli moliti zagovor Majke Božje Molvarske predajući joj svoje srce i sve koje nose u njemu.

Svečano je proslavljena i druga u nizu od pet prvih subota u čast Bezgrešnog Srca Marijina. Euharistijsko slavlje, 1. 6. 2019. u 20.00 sati, predslavio je prečasni Josip Đurkan, župnik u Ludbregu. Euharistiju i večernji program (krunicu i klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu) animirao je župni zbor iz Ludbrega pod vodstvom s. Kristine Cenkovčan. Današnjem susretu s Gospodinom i Njegovom Majkom pridružili su se i hodočasnici koji su sami došli u Marijino svetište.

http://www.zupa-molve.com/najava/pet-prvih-subota-cast-bezgresnog-srca-marijina/

© Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije Molve | Dizajn: NiV