POČEO MARIJA FEST 2013.

DSC_0386 DSC_0387 DSC_0388 DSC_0390 DSC_0392Pripreme za ovogodišnji Marija fest u Molvama protekle su u intezivnom ritmu, ali su obavljene temeljito.

U očekivanju smo izvođača, koji dolaze u Molve na prvi dio Marija festa. Na spavanje ćemo primi 70-tak mladih, koji će biti smješteni u domovima molvarskih obitelji. Svaka obitelj na dar dobit će CD ovogodišnjeg Marija festa.

Program se odvija u prostorijama župne vjeronaučne dvorane, u OŠ Molve i u Župnoj crkvi Uznesenja BDM.

Obroke priprema i poslužuje Hotel Picok iz Đurđevca.

Pokrovitelji festivala su Varaždinska biskupija i Hrvatska provincija sv. Jeronima franjevaca konventualaca.

Generalni medijski pokrovitelj je Hrvatski katolički radio

Organizatori su Nacionalni centar Udruge Vojske Bezgrešne, Ured za mlade Varaždinske biskupije, Župa Uznesenja BDM – Molve i Sakralna galerija hrvatskih umjetnika Laudato.

Sponzori su: Privredna banka d.d.; Prozirni namještaj d.o.o., Donja Zelina; Reklamni studio ROBI, Koprivnica, te molvarske obitelji i pojedinci.

VIŠE O MARIJA FESTU: www.marijafest.com